Hallitus


Hallitus 2022


Puheenjohtaja 

     Ulpu-Leena Suojanen +358 40 7421442 ulpu-leena.suojanen@ippnet.fi

Varapuheenjohtaja

     Vuokko-Liisa Nuottajärvi +358 400 618950 vuokkoliisa13@gmail.com

Sihteeri

     Leila Lindström +358 40 7283952  leilalindstrom@gmail.com

Jäsensihteeri 

     Jouni Kaappa +358 43 2170770 jouni.kaappa@live.fi

Hallituksen jäsenet: 

     Juhani Haveri  +358 44 2944540  juhani.haveri@ippnet.fi 

      Eila Lampinen  +358 40 8314802  eilalampinen46@gmail.com 

      Martti Martikainen  +358 500 662523  martti.j.martikainen@gmail.com 

      Tuula Talonen +358 50 3387797  talonen.tuula@gmail.com

       Kaija Tuomola  +358 44 3586466  kaija.tuomola@gmail.com  

Taloudenhoitaja   Terttu Martikainen  +358 40 5575218  laaksonen.terttu@gmail.com

Emäntä Kaija Tuomola  +358 44 3586466  kaija.tuomola@gmail.com  

 Isäntä  Eero Kauppila   +358 44 0751759    eerojkauppila@gmail.com 


Olemme edustettuina myös

Ikaalisten vanhusneuvosto

     Eero Kauppila         +358 44 0751759    eerojkauppila@gmail.com 
     Vuokko-Liisa Nuottajärvi 0400 618950 vuokkoliisa13@gmail.com

Ikaalisten Ikäihmisten Tuki ry: hallitus

     Eero Kauppila          +358 44 0751759    eerojkauppila@gmail.com

    Jouni Kaappa +358 43 2170770 jouni.kaappa@live.fi

Varajäsen  

      Vuokko-Liisa Nuottajärvi

Pirkanmaan senioripiirin hallituksen jäsen 

      Terttu Martikainen  +358 40 5575218 laaksonen.terttu@gmail.com

Senioriliiton valtuuston jäsen

       Vuokko-Liisa Nuottajärvi +358 400 618950  vuokkoliisa13@gmail.com